![]() |
Tweet |
Uşak Üniversitesi 2023-2024 Oryantasyon programı çerçevesinde öğrenci toplulukları stant etkinliğinde buluştu. Topluluklarının tanıtımının yapıldığı stantlarda öğrenciler ilgiyle takip etti. Akabinde Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Uşak Üniversitesi öğrencileriyle buluştu. Rektör Savaş, Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi’nde öğrencilere hitap etti.
Bu hafta oryantasyon haftası neticesinde yeni gelen öğrencilerimize üniversitemizi tanıtıyoruz diyen Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş “spor tesislerimizi, kütüphanemizi ve etkinlik alanlarımızı tanıtıyoruz. Üniversitemize yeni gelen öğrencilerimizle beraber olduk. Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezinde aşağı yukarı 1500 öğrencimiz vardı. Bizler öğrencilerimize hoş geldiniz dedik. Mezun olan öğrencilerimizin geldiği noktaları anlattık. Üniversitemizin Dünya’da ki başarılarından söz ettik” dedi.
Etkinlik sonrası öğrencilere ücretsiz yemek dağıtıldı. Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş kendi elleriyle, evlatları gibi gördüğü öğrencilerine yemek dağıtımında bulundu.